Wizyta Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej

W dniu 19.06.2024 r., przedszkolaki z zachwytem i wielkim zaciekawieniem uczestniczyły w spotkaniu ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Rzędzińskiej, podczas którego mogły poznać specyfikę pracy strażaków, umundurowanie strażackie oraz niektóre sprzęty jakimi dysponują. Podczas wizyty strażacy uświadomili dzieciom, jak zachowywać się w sytuacjach zagrożenia oraz jak powiadomić służby ratownicze i udzielić pierwszej pomocy. Wielką radość przedszkolakom sprawiło obejrzenie wozu strażackiego, jak również wejście do środka i zrobienie pamiątkowego zdjęcia.

Serdeczne podziękowania dla Strażaków z OSP z Woli Rzędzińskiej za trud, poświęcenie, wielki dar serca, jakim jest Wasza służba i zaangażowanie.