Dzień Mamy i Taty

Dwa najpiękniejsze słowa świata
We wszystkich językach to Mama i Tata.
Wypowiadane przez wszystkich ludzi,
Czy to są mali, czy to są duzi.
Mamusia, mamunia, mamcia czasami,
Tatuś, tatulek, tatko kochany.

29 maja w naszym przedszkolu odbyła się niezwykle ważna uroczystość – Dzień Mamy i Taty. To wyjątkowe święto w szczególny sposób przeżywały zarówno Dzieci jak i Rodzice, którzy mogli podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym muzyczno- słownym występie. Przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki, tańczyły  wyrażając w ten sposób swoje przywiązanie, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania. W trakcie uroczystości na twarzach Mam i Tatusiów gościł uśmiech, duma a także wzruszenie. Nie zabrakło również gromkich braw, którymi rodzice nagrodzili dzieci. Przedszkolaki podarowały Rodzicom przygotowane dla nich upominki.

Dziękujemy rodzicom za przybycie, ciepłą i rodzinną atmosferę oraz wspólnie spędzony czas!